לוכד עכברים – לכידת חולדה \ עכבר במקום!

יש לי חולדה בבית! מה עושים???

אל דאגה, במר מדביר אנו מציעים שירותי לכידת חולדות ועכברים, לכידת החולדה מתבצעת במהירות, במקצועיות, ללא שימוש ברעלים ועם אפשרות לשחרור הומאני.

אנחנו יכולים להגיע באופן מיידי ללכידת החולדה, מכיוון שאנחנו יודעים שהופעת חולדות מתרחשת בד"כ בין שעות הערב, כל הלילה ועד עלות החמה- אנו משתדלים לשמור על זמינות מלאה לקריאות גם בשעות הקטנות של הלילה.

לוכד חולדות – עניין של מקצוע

לכידת חולדה דורשת ידע מקצועי וניסיון, אנו ממליצים לא לנסות להתעסק עם החולדה בכלל, גם לא לשים לה מלכודות דבק ודברים אחרים, ההתעסקות עם החולדה היא מסוכנת, חולדות מרבות להסתובב בביובים, והן נושאות איתן מחלות שעלולות לעבור לאדם בנשיכה, ובמגע לא סטרילי. ניסיונות כושלים ללכידה עלולים להקשות על הצלחת הלכידה בהמשך, לכן אנו חוזרים ומדגישים- אל תנסו בעצמכם, היעזרו באיש מקצוע מנוסה.

לכידת עכבר

לכידת עכברים היא פעולה יותר פשוטה מלכידת חולדה ברוב המקרים, אולם כדאי להיעזר באיש מקצוע כדי למנוע חדירת עכברים בהמשך הדרך, הדברת עכברים ברעל כהמשך לפעולת הלכידה תהיה מתאימה בחלק מהמקרים, ולעיתים מדובר בחדירה מקרית של עכבר בודד, שבלכידתו תסתיים הבעיה.

אחריות להצלחת הלכידה, תעריפים אחידים

במר מדביר תקבלו לכידה עם אחריות, לכידה היא עסקה מובנית- כולם מקבלים את אותם תנאים, והתעריפים זהים מאדם לאדם, זאת כדי למנוע מצב שאיש מקצוע מנצל מצב מצוקה כדי לגבות מחיר אבסורדי. המחירים קבועים, תנאי האחריות קבועים וזה שאתם נשמעים לחוצים בטלפון לא הולך לשנות את זה.

תתקשרו ונגיע:

90% הצלחה בלכידה כשמיקום המכרסם ידוע ללקוח

אולי יעניין אותך: