הדברת פרעושים בגינה ובבית

פרעושים- יצור קטן בצבע שחור מבריק, שקופץ עד גובה הברך בערך ומשאיר עקיצות מגרדות וטורדניות.

למה הם באים? לרוב המקור לפרעושים הוא בעקבות המלטה של חתולים (או חיה אחרת) באזורכם, הפרעושים מתרבים בקצב מהיר על גבי הגורים, וכשאלה מתבגרים ועוזבים, הפרעושים נשארים באותו מקום ומחפשים חלופת מזון- הדם שלכם.

הדברת פשפשים

פשפשים או פרעושים? ההבדל הוא משמעותי וההדברה שונה לחלוטין, הרבה מתבלבלים וחושבים שיש להם פשפשים בגינה או פשפשים בבית, אך ברוב המקרים ובעיקר שמדובר בגינה- המזיק הנכון הוא הפרעוש. פשפש לצורך העניין הוא פשפש מיטה, מזיק בעייתי שהדברתו כרוכה בעלויות גבוהות מאד ופעולת ההדברה מזיקה לחלק מהציוד. עיקר ההבדל הוא בזמני העקיצה, מקומות העקיצה (על הגוף) ומקומות ההיעקצות. הפרעושים נוטים לעקוץ בשעות היום, בעוד הפשפשים עוקצים באמצע הלילה, הפרעושים עושים עקיצות ברגליים ופשפש מיטה עוקץ גם במקומות אחרים למרות חיבתו הרבה לרגליים, פשפשים נוטים לחיות ולעקוץ בתוך הבית בלבד, בעוד פרעושים עוקצים גם בבית וגם בחוץ.

ריסוס נגד פרעושים

בעיית פרעושים תיפטר בקלות ע"י ריסוס, בד"כ נדרשים שני ביקורים לריסוס פרעושים אולם לפעמים הבעיה נפתרת תוך ריסוס אחד בלבד, בטרם ההדברה יש לדאוג לטיפול נגד פרעושים לבעלי החיים בבית במידה ויש כלב או חתול, ולפינוי של גורי החתולים הנגועים במידה והם עוד שם.

מדביר פרעושים

מר מדביר מומלץ להיעזר בשירותים של מדביר מוסמך להדברת פרעושים, מומלץ גם להימנע מהתופעה המכונה הדברה ירוקה נגד פרעושים שכן הדבר אסור ע"י המשרד להגנת הסביבה (המשרד האמון על תחום ההדברה בישראל)

נשמח לעמוד לשירותכם ולתת עוד מידע- ייעוץ טלפוני בחינם.

קרא עוד:

הדברה ירוקה – מה זה בכלל?

בואו לקרוא עוד על ההטעיה הנפוצה ביותר בשוק ההדברה בישראל.

ג'וק

הדברה נגד ג'וקים

עושים ריסוס לפרעושים? קבלו מחירים מיוחדים להדברת ג'וקים באותו ביקור.