הדברת עכברים, הדברת חולדות

אם מצאתם גללים של חולדה או עכבר, ראיתם סומני כרסום או אפילו ראיתם אחד חי באזורכם- ייתכן ותרצו לעשות הדברה נגד מכרסמים. אם נתקלתם בחולדה בתוך הבית, עברו ל- לכידת חולדות במקום

רעל עכברים

כדי להדביר את החולדות או העכברים באזורכם, נשתמש ברעל נגד מכרסמים (הידוע בכינוי העממי "רעל עכברים"), הרעל מוצב בתוך הביובים, או בתוך תיבות ייעודיות למניעת התעסקות, כאלו שלא ייאפשרו לבני אדם בכל גיל או בעלי חיים להגיע לרעל שבפנים, התיבות מקובעות לקיר כך שלא ניתן לקחת או להזיז אותן, והתוצאה היא שהחולדות או העכברים אותם אנחנו מתכוונים להדביר הם היחידים שיגיעו לרעל הזה והסכנה לאדם נמנעת. בכל אופן, בטיחות ברעלים היא בראש מעינינו, ותתבצע ע"י מדביר מוסמך בלבד.

ריסוס לעכברים

ריסוס נגד עכברים \ ריסוס נגד חולדות- לצערנו, לא קיים ריסוס שיכול לקטול או אפילו להרחיק חולדות ועכברים, ריסוס נגד ג'וקים או ריסוס נגד עכברים לא משפיע כהוא זה להדברת מכרסמים.

למען הסר ספק- לא תתקיים מכירת רעל עכברים לאנשים שלא מחזיקים ברישיון מדביר מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה.

הדברת חולדות בבניין

הדברת חולדות לבניין תשרת את כל בעלי הדירות בבניין, לפעמים הדיירים סובלים מחדירת חולדות אל תוך הבתים, או רואים אותן מסתובבות בחצרות, מומלץ לבצע הדברה נגד חולדות בבניין כדי למנוע או למגר את התופעה.

אנחנו אוהבים לתת שירות!

בבקשה הרגישו בנוח להתקשר או להשאיר הודעה בווצאפ, נשמח לשוחח איתכם ולתת לכם פרטים מלאים והצעת מחיר, תוכלו לחשוב אם מתאים לכם בזמנכם הפנוי:

קרא עוד:

השקט שלך – השקט שלנו